کدام مدل کرم‌پودر میبلین بهتر است؟

کرم‌پودر میبلین ، فیت می یا سوپر استی؟

با وجود مدل‌های بسیار زیاد کرم‌پودر در بازار، انتخاب محصول مناسب ممکن است کار سختی باشد. به خصوص این مسئله که هر کرم‌پودر کارایی مخصوص به خود را دارد این انتخاب را سخت تر می‌کند. برند میبلین که یکی از معروف‌ترین برندهای دنیاست، چندین مدل کرم‌پودر دارد. اما بدون شک معروف‌ترین کرم‌پودر میبلین، مدل فیت می و همچنین مدل سوپر استی ۲۴ ساعته است. این دو مدل کرم‌پودر طرفدارهای بسیاری دارد، اما سوال اصلی این است که کدام یکی از آن‌ها برای نیاز شما مناسب است.

هنگام انتخاب کرم‌پودر اولین قدم این است که از خودتان بپرسید که نیازتان چیست؟ با توجه به این که کرم‌پودر را برای استفاده روزانه می‌خواهید و یا برای مهمانی‌ها، محصول موردنظر متفاوت خواهدبود. همچنین انتخاب کرم‌پودر به نوع پوستتان هم بستگی دارد. پس با دقت نقد ویژگی‌های هر دو کرم‌پودر میبلین را بررسی کنید تا بهترین محصول مناسب برای نیازتان را انتخاب کنید. در نقد و بررسی کرم‌پودر چند فاکتور بسیار مهم است. میزان چربی و خشکی آن، میزان پوشش و همچنین ماندگاری محصول.

کرم‌پودر میبلین فیت می

بسته‌بندی کرم‌پودر فیت می میبلین یک تیوپ پلاستیکی است که برای حمل در کیف بسیار امن است. این کرم‌پودر پوشش و کاور متوسط دارد و ظاهر بسیار طبیعی به پوست می‌دهد. کرم‌پودر فیت می میبلین برای کسانی که دنبال کرم‌پودر طبیعی هستند که به صورت روزانه استفاده‌کنند بسیار مناسب است. این محصول برای انواع پوست مناسب است.

کرم‌پودر سوپراستی میبلین

این کرم‌پودر بر خلاف کرم‌پودر فیت می پوشش و کاور بسیار بالایی دارد. این محصول بسیار مات است و به همین دلیل بهتر است افراد با پوست بسیار خشک از این کرم‌پودر استفاده نکنند. ویژگی استثنایی این مدل کرم‌پودر میبلین بدون شک کاور بسیار بالای آن است که این محصول را به یک انتخاب ایده‌آل برای مهمانی‌ها تبدیل می‌کند.

در آخر کدام کرم‌پودر میبلین مناسب شماست؟

با بررسی ویژگی‌های کلی این دو محصول به این نتیجه می‌رسیم که کرم‌پودر فیت می میبلین با اینکه مناسب انواع مختلف پوست است، پوشش متوسط دارد و به علت ظاهر طبیعی که به پوست می‌دهد، برای استفاده روزانه بسیار کرم‌پودر مناسبی است. در حالی‌که اگر به دنبال کرم‌پودری هستید که برای مهمانی‌ها و مجالس پوستتان را بی‌نقص نشان‌دهد، کرم‌پودر سوپر استی هم به علت کاور بالا و هم ماندگاری زیاد، گزینه بهتری خواهدبود.

برای خرید کرم‌پودر میبلین و انواع مختلف کرم‌پودر به فروشگاه زنونه سر بزنید.