طراحی سایت فروشگاهی حرفه‌ای با ناپ‌لاین

نمونه کار

برخی از نمونه کارهای ناپ‌لاین در یک نگاه

ما تا کنون با موفقیت بیش از ۱۰۰ سایت فروشگاهی را با موفقیت راه اندازی کرده‌ایم، در زیر برخی از نمونه کارهای برجسته‌ی ناپ‌لاین را می‌توانید مشاهده کنید.

زنونه

ناپ لاین

کوکوناد

ناپ لاین

دالانو

ناپ لاین

بیبی دیز

ناپ لاین

با کتاب

ناپ لاین

بانو بانو

ناپ لاین

مدیاژ

ناپ لاین

دیجی ساعت

ناپ لاین

پسته

ناپ لاین

نیک مارکت

ناپ لاین

کالاوما

ناپ لاین

پاپایا

ناپ لاین

آرکاکو

ناپ لاین

فروشگاه اینترنتی دالانو

 فروشگاه اینترنتی دالانو، مرجع فروش تخصصی انواع لوازم برقی،خانگی و آشپزخانه, لوازم آرایشی و… می‌باشد که فروشگاهی همه جانبه بوده و  در زمینه فروش آنلاین بسیار موفق عمل نموده است.

فروشگاه اینترنتی بیبی‌دیز

فروشگاه اینترنتی بیبی‌دیز، یک مارکت پلیس در زمینه‌ی تهیه و تامین وسایل نوزاد تا کودک ۱۰ ساله است که در این زمینه توانسته در بازه‌ی زمانی کوتاه بازار اینترنتی پوشاک و سیسمونی را متحول کند.

فروشگاه اینترنتی کوکوناد

فروشگاه اینترنتی کوکوناد، در زمینه تامین مایحتاج روزمره زندگی است. گروه‌‏‌های مختلف کالا مانند کالای اساسی، لوازم آرایشی و سلولزی، لوازم شخصی، انواع نوشیدنی، نان و شیرینی و انواع غذا های آماده با تنوعی بی‌نظیر در کوکوناد عرضه می‌‌‏‌شوند.

www.kokonad.com

فروشگاه اینترنتی زنونه

فروشگاه اینترنتی زنونه، فعال در زمینه فروش آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی میباشد. این فروشگاه از برترین و بزرگترین فعالان این صنعت در حوزه آنلاین بوده و از موفق به سزایی برخوردار است.

فروشگاه اینترنتی مدیاژ

فروشگاه اینترنتی مدیاژ، فعال در زمینه فروش آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی میباشد. مدیاژ تنها یک سایت فروش لوازم‌آرایشی نیست، مدیاژ یک ابزار است برای خانم‌ها و آقایانی که قصد خرید محصولاتی عالی و اصلی را دارند و می‌خواهند درباره چیزی که می‌خرند اطلاعات کامل و واقعی داشته باشند.

www.modiage.com

فروشگاه اینترنتی دیجی ساعت

فروشگاه اینترنتی دیجی ساعت بر آن است که تا از طریق فضای آنلاین خرید، مجموعه‌ ای از محصولات برتر بهترین برندهای بین المللی را در اختیار مصرف کننده ایرانی قرار دهد.

فروشگاه اینترنتی بانو بانو

فروشگاه اینترنتی بانو بانو، فعال در زمینه فروش آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی میباشد. این فروشگاه از برترین و بزرگترین فعالان این صنعت در حوزه آنلاین بوده و از موفقیت به سزایی برخوردار است.

فروشگاه اینترنتی نیک مارکت

فروشگاه اینترنتی نیک مارکت، عرضه کننده انواع ساعت، عینک، زیور آلات و کیف مردانه و زنانه برند است.و با اصالت ضمانت کالا و تضمین کیفیت خود توانسته خود را در بازار اینترنتی و فروش مجازی ارتقا داده و رضایت مشتریان خود را کسب نماید.

فروشگاه اینترنتی با‌‌کتاب

فروشگاه اینترنتی باکتاب، وابسته به موسسه فرامهر هنگام بوده و در قالبی خدمت محور بین مردم و جامعه نشر کشور است.

فروشگاه اینترنتی پاپایا

فروشگاه اینترنتی پاپایا که نام خود را از یک میوه انتخاب نموده است، در زمینه عطاری آنلاین و محصولات ارگانیک فعالیت می‌کند.

فروشگاه اینترنتی پسته

فروشگاه اینترنتی پسته، یک فروشگاه در زمینه فروش تنقلات و خشکبار، عسل، ادویه جات و نوشیدنی بوده و توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه خود را در بازار اینترنتی ارتقا دهد.

فروشگاه اینترنتی کالاوما

فروشگاه اینترنتی کالاوما، در زمینه فروش انواع کالا به همراه همراهان همیشگی خود و پایبندی به اصل رضایت مشتری توانسه است جایگاه مناسبی را در بازار خرده فروشی آنلاین کشور بدست آورد.

داروخانه آنلاین صبا

داروخانه صبا (تأسیس ۱۳۸۷) یک داروخانه اینترنتی است. داروخانه صبا یک داروخانه مدرن است که در فروش محصولات خود سه اصل مهم دارد: کیفیت و اصالت کالا، رضایت مشتریان و ارائه مشاوره تخصصی. 

فروشگاه اینترنتی آرکاکو

فروشگاه اینترنتی آرکاکو، در زمینه فروش لوازم دیجیتال و شبکه می‌باشد که فعالیت خود را با اهداف بلند مدت آغاز نموده است و وسایلی همچون، گوشی و تبلت، رایانه و … را عرضه می‌نماید.