پالت سایه w7، جایگزین پالت‌های سایه گران

آیا به دنبال جایگزین پالت‌های سایه گران قیمتید؟

با بزرگ شدن صنعت آرایش و وارد شدن برندها و محصولات گران‌قیمت به بازار، مفهوم dupe وارد این دنیا شد. دوپ به محصولاتی گفته می‌شود که گزینه‌ی قیمت مناسب‌تر برندهای گرانند. برند دبلیو سون یکی از برندهایی است که به دوپ کردن پالت‌های سایه برندهای معروف مانند آناستازیا بورلی هیلز و یا اربن دیکی معروف است. این برند یکی از بهترین گزینه‌ها برای جایگزین کردن محصولات برندهای گران‌قیمت می‌باشد و شما می‌توانید با قیمت بسیار پایین‌تر، رنگ‌های بسیار زیبا و خاص این پالت‌ها را تجربه‌کنید.

مقایسه پالت‌ سایه دابلیو سون و آناستازیا

پالت‌های سایه آناستازیا از محبوب‌ترین پالت‌های دنیا هستند. کیفیت بالای این سایه‌ها سطح دنیای میک‌آپ را تغییر داد. به خصوص پالت مادرن رنسانس که از پرفروش‌ترین پالت‌های سایه جهان است.پالت سایه چشم دلیشز دبلیو سون،جایگزین پالت مادرن رنسانس است. رنگ‌های این دو پالت کاملا شبیه هم هستند. این رنگ‌های متنوع برای انواع آرایش بسیار زیبا هستند. این پالت‌ها ۱۴ رنگ خاص و زیبا دارند که برای هر نوع آرایشی مناسبند. همچنین مانند پالت آناستازیا، پالت سایه دابلیو سون هم آینه بسیار کاربردی به همراه یک براش دو سر دارد.

ممکن است که برای محو کردن سایه‌ها هنگام استفاده ازپالت سایه چشم دلیشز دبلیو سون وقت بیشتری بگذارید، چون کیفیت سایه‌های آناستازیا بی‌رقیب است، اما این تفاوت با توجه به قیمت بسیار ناچیز است و شما با کمی تلاش می‌توانید به سایه‌چشم دلخواهتان دست یابید.

چرا پالت سایه دابلیو سون را انتخاب کنیم؟

برند دابلیو سون با ارائه محصولات با قیمت مناسب، برای شما امکان ایجاد آرایش‌های متنوع و زیبا را فراهم کرده و با رنگ‌های مات و براق مختلف، جلوه زیبایی به چشمانتان می‌دهد. شما می‌توانید با رنگ‌های روشن این پالت آرایش ساده و روزانه انجام‌دهید و با رنگ‌های نارنجی و سرخابی این پالت سایه آرایش هیجان‌انگیزی برای مهمانی انجام‌دهید. از این رنگ های جذاب هم میتوان به صورت ترکیبی و هم به صورت تکی استفاده کرد. برای دیدن مدل‌های مختلف این برند و خرید پالت سایه چشم دلیشز دبلیو سون ، به فروشگاه زنونه مراجعه کنید.