0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
  • خانه
  • معرفی امکانات پنل ادمین ناپ کامرس (بخش مدیریت فروش و سفارشات)
معرفی امکانات پنل ادمین ناپ کامرس (بخش مدیریت فروش و سفارشات)

مدیریت فروش و سفارشات

سومین بخش اصلی از پنل ادمین، بخش مدیریت فروش و سفارشات است. در این بخش می توانید به لیست سفارشات، محموله های ارسالی و محموله های فروشنده ها دسترسی داشته باشید. اگر می خواهید کارت هدیه برای مشتریان در نظر بگیرید، می توانید از این قسمت تنظیمات مربوطه را انجام دهید. و در آخر میتوانید سبدهای خرید و لیست محصولات مورد علاقه ی کاربران را ست کنید.

بطور کلی در بخش مدیریت فروش و سفارشات به موارد زیر دسترسی خواهیم داشت:

  1. لیست سفارشات
  2. محموله های ارسالی
  3. محموله های فروشنده ها
  4. کارت های هدیه
  5. سبدهای خرید و لیست مورد علاقه

در ادامه با ما همراه باشید تا هر مورد از موارد بالا را بطور مفصل بررسی کنیم.

 

لیست سفارشات

در این بخش می توانید تمامی سفارشات ثبت شده و اطلاعات مربوط به وضعیت سفارش، وضعیت پرداخت، روش پرداخت، وضعیت ارسال، نام و شماره تماس مشتری، تاریخ ثبت سفارش، زمان تحویل، مجموع قیمت سفارش و عملیات را ببینید. اگر نیاز به ویرایش اطلاعات مربوط به عملیات سفارش باشد، می توانید به صفحه ی ویرایش ورود کرده و ویرایش لازم را اعمال کنید.

 

محموله های ارسالی

در این قسمت می توانید وضعیت ارسال سفارشات، کد پیگیری سفارش، مجموع وزن بسته ی ارسالی، ترایخ ارسال، و تاریخ تخمینی تحویل را مشاهده کنید.

محموله های فروشنده ها

این قسمت تعبیه شده تا صاحبان سایت بتوانند خریدهای مورد نیاز سایتشان را مدیریت کنند. می توانید شماره محموله های ارسالی برای فروشگاهتان، تاریخ ایجاد سفارش، تاریخ ارسال، تاریخ تحویل به انبار فروشگاه، وضعیت ارسال، وضعیت روش تحویل و بارکد کالاها را مشاهده کنید.

کارت های هدیه

این بخش در پنل ادمینی تعبیه شده است تا برای مشتریان فروشگاه اینترنتی خود کارت هدیه در نظر بگیرید. با ورود به قسمت کارت های هدیه و ایجاد تنظیمات مورد نیاز، کارت های هدیه ی مشتریان خود را بسازید.

سبدهای خرید و لیست مورد علاقه

اینجا لیست خدمات و محصولات مورد علاقه ی مشتریان را می توانید مشاهده کنید.