در حال بارگذاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
  • خانه
  • مزایای استفاده از ناپ کامرس برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی
مزایای استفاده از ناپ کامرس برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی

مزایای استفاده از ناپ کامرس برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی

مزایای استفاده از NopCommerce

ناپ کامرس مشهور ترین  نرم افزار فروشگاه ساز اینترنتی بوده که بر روی بستر ASP.NET و بر اساس بروز ترین تکنولوژی های مایکروسافت تهیه شده است.

ناپ کامرس برای هر نوع کسب و کاری چه کوچک و چه بزرگ مناسب است , در صورتی که کسب و کار کوچکی دارید با استفاده از ناپ کامرس می توانید فروشگاه اینترنتی خود را با امکانات بسیار زیاد از جمله پشتیبانی از سئو , مارکتینگ, روش های پرداخت مختلف با درگاه های پرداخت متفاوت و پشتیبانی از نسخه موبایل بسازید. برای کسب و کار های بزرگ نیز ناپ کامرس قابلیت هایی تدارک دیده است که می توان از جمله آن ها به پشتیبانی از قابلیت های چند فروشندگی و چند فروشگاهی اشاره کرد.

ناپ کامرس از تمامی کسب و کار ها در سراسر جهان پشتیبانی کرده و یک سیستم انعطاف پذیر برای هر نوع کسب و کار است , پشتیبانی از GDPR, زبان ها و ارز ها و قانون های متفاوت هر کشور , قابلیت مدیریت فروشگاه های مختلف و... برخی از ویژگی های ابزار فروشگاه ساز اینترنتی ناپ کامرس می باشد.

مزایای استفاده از ناپ کامرس

مزایای استفاده از ناپ کامرس برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی

1-کاملا رایگان بودن

شما می توانید به صورت کاملا رایگان و بدون نیاز به خرید یا پرداخت ماهانه برای اشتراک ناپ کامرس را دانلود کنید.

2-امنیت PCI DSS

با توجه به دائما در حال توسعه بودن ناپ کامرس و استفاده از به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا از حفظ امنیت فروشگاهتان مطمئن خواهید بود.

3- قابلیت شخصی سازی بدون محدودیت

خوشبختانه به علت اوپن سورس بودن ناپ کامرس می توانید بدون محدودیت هر شخصی سازی که دوست داشته باشید بر روی فروشگاه اینترنتی خود انجام دهید.

4-متناسب بودن برای هر نوع کسب و کار

ناپ کامرس متناسب با هر نوع کسب و کاری قابلیت هایی را منظور نموده است که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  •          قابلیت جستوجوی هوشمند

جستوجوی هوشمند به کاربر اجازه می دهد تا با استفاده از نوع و نام برند آیتم مورد نظر خود را سریعتر پیدا کنند.

  •          پشتیبانی از شبکه های اجتماعی

پشتیبانی ناپ کامرس از شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام , فیسبوک , گوگل شاپ و .. به مشتریان اجازه می دهد تا بتوانند محصولات شما را از شبکه های مختلف خریداری نمایند.

  •          کیفیت ساخت

ناپ کامرس از به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کند و دائم در حال توسعه و به روز رسانی است , به همین دلیل یکی از قدرتمند ترین ابزار فروشگاه ساز اینترنتی بوده و آپ تایم %99.99 را داراست.

  •          قابلیت شخصی سازی تخفیف ها

ناپ کامرس به شما این اجازه را می دهد تا برای محصولات خود تخفیف لحاظ کرده و آن ها را به روش ها متفاوتی شخصی سازی کنید , برای مثال تعداد محصولاتی که با تخفیف به فروش بروند را مشخص کنید , تخفیف را به صورت مقداری (برای مثال 100 هزار تومان) یا درصدی (مثال 10 درصد) منظور کنید , همچنین می توانید تخفیف را برای تمامی مشتریان یا تنها گروه خاصی از مشتریان خود منظور نمایید.

  •          قابلیت فروش محصولات دیجیتال

با استفاده از ناپ کامرس علاوه بر قابلیت فروش محصولات فیزیکی قادر خواهید بود تا محصولات دیجیتال و قابل دانلود را نیز به فروش برسانید و حتی می توانید برای محصولات فیلم و فایل PDF برای توضیحات بیشتر آپلود نمایید.

متناسب بودن  ناپ کامرس برای هر نوع کسب و کار اینترنتی

جمع بندی

با توجه به اوپن سورس بودن ناپ کامرس تمامی افراد قادر هستند که بر روی توسعه و پیشرفت آن مشارکت داشته باشند و قابلیت های بیشتری را روز به روز به آن اضافه کنند , استفاده از ناپ کامرس برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی می تواند شما را در پیشرفت کسب و کارتان یاری کرده و بسیاری از مشکلاتتان را در ساخت وب استور حل کند. علاوه بر موارد ذکر شده  ، ناپ کامرس قابلیت های متعدد دیگری نیز دارد که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از مقاله ناپ کامرس چیست دیدن فرمایید.