0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
  • خانه
  • مزیت های داشتن فروشگاه اینترنتی
مزیت های داشتن فروشگاه اینترنتی

مزیت های داشتن فروشگاه اینترنتی

در عصر جدید مردم به خاطر فواید و مزایای بسیار زیاد تجارت الکترونیک , فروشندگی از طریق اینترنت را به فروشندگی توسط یک فروشگاه ساکن را ترجیح می دهند , مشتریان نیز در این میان می توانند راحت تر خرید خود را انجام دهند , آن ها می توانند به سادگی اجناس و قیمت ها را مقایسه کرده و بدون نیاز به بیرون رفتن از خانه با گوشی هوشمند یا کامپیوتر خود خرید خود را انجام دهند .

اینترنت باعث شده تا کسب و کار ها با سرعت و سادگی بیشتر به پیش بروند.

بسیاری از مردم در سراسر جهان ترجیح می دهند تا به صورت آنلاین خرید های خود را انجام دهند و  به لطف فروشگاه های اینترنتی می توانند مارک ها و محصولاتی که ممکن است در شهر یا استان آن ها در دسترس نباشند را خریداری نمایند . امروزه به لطف اینترنت مردم می توانند هنگامی که در خانه نشسته اند خرید های خود را انجام دهند  , خرید اجناس از طریق اینترنت بسیار ساده است و کسب و کار های آنلاین در زندگی مردم به خصوص افرادی که برنامه های زندگی آن ها شلوغ است و وقت ازاد کمتری دارند نقش بسیار مهمی ایفا می کند .

با استفاده از فروشگاه اینترنتی کسب و کار شما  تنها به افرادی که به صورت فیزیکی به مغازه شما مراجعه می کنند بستگی نداشته و می توانید محصولات خود را در شهر ها و استان های مختلف به فروش رسانید .

چرا باید فروشگاه اینترنتی داشته باشیم؟

1-راحتی و سادگی

راحتی خرید و فروش محصولات بهترین مزیت داشتن فروشگاه اینترنتی می باشد , مشتریان می توانند در هر ساعتی از شبانه روز در هر کجا که باشند  و تنها با استفاده از گوشی هوشمند خود و اتصال به اینترنت خرید خود را انجام دهند , در صورتی که فروشنده باشید نیز نیاز نیست که ساعت های طولانی مدت  را در فروشگاه خود بمانید تا مبادا مشتری ای را از دست بدهید , به لطف فروشگاه اینترنتی محصولات شما بیست و چهار ساعته آماده بازدید و خرید هستند .

2-اهمیت قیمت گذاری

قیمت گذاری محصولات فاکتوری است که می تواند در فروش اینترنتی نقش بسیار مهمی را ایفا کند , مشتریان وقت زیادی را صرف مرور فروشگاه های مختلف می کنند تا بتوانند مناسب ترین محصول را از بین آن ها خریداری نمایند , با داشتن یک فروشگاه اینترنتی و اعمال تخفیفات جزئی در محصولات می توانید فروش محصولات خود را چند برابر کنید.

3-قابلیت های متنوع فروشگاه های اینترنی

فروشگاه های اینترنتی امکانات و قابلیت های بسیار متنوعی را در اختیار شما می گذارند , برای مثال می توانید برای گروهی خاصی از مشتریان خود تخفیف اعمال کنید , محصولاتی که شبیه به محصول مورد علاقه مشتری هستند را به مشتری نشان دهید و .. وبسایت ناپ لاین این پلاگین هارا برای فروشگاه ساز اینترنتی ناپ کامرس ارائه می دهد که می توانید با مراجعه به بخش افزونه های ناپ کامرس این نوع پلاگین ها را مشاهده نمایید.

قابلیت های مختلف فروشگاه های آنلاین

4-تنوع بیشتر

با داشتن یک فروشگاه اینترنتی , صرفا مجبور نیستید تنها یک نوع از انواع محصول مثلا فقط لباس را به فروش برسانید , در صورتی که بخواهید می توانید تنوع محصولات خود را افزایش دهید برای مثال کیف , کفش و یا حتی اجناسی که از دیگر گروه ها هستند مثلا لوازم برقی را به فروشگاه خود اضافه کنید و نگران کمبود جا و ویترین کردن محصولات خود نباشید.

5-امنیت بالاتر

در صورتی که فروشگاه اینترنتی استفاده نمایید , دیگر نیاز ندارید تا به هنگام ازدحام جمعیت هم مراقب اجناس باشید و هم به مشتریان خدمات ارائه دهید و آن ها را راهنمایی کنید , در صورتی که اجناس با ارزش مثل طلا و ساعت های قیمتی می فروشید نیز نگران ترک مغازه خود و تهیه نیاز های امنیتی مثل درب های ضد سرقت و دوربین های مدار بسته نخواهید بود.

6-مقایسه اجناس

در هنگام خرید اینترنتی مشتری می تواند اجناس را با یکدیگر از نظر قیمت , مارک و کیفیت مقایسه کند و با توجه به معیار های مورد علاقه خرید خود را انجام دهد.

7-آنالیز مشتریان

دیتا و اطلاعات اجناسی که مشتریان خریداری نموده اند را می توانید ببینید و آن ها را آنالیز کنید , اجناس مورد علاقه مشتریان خود را پیدا کنید و تنوع آن ها را بیشتر کنید , می توانید با استفاده از دیتای فروش و اجرای سیاست های مختلف بر اساس این اطلاعات , فروش خود را چند برابر کنید.

آنالیز مشتری

جمع بندی

داشتن فروشگاه اینترنتی مزیت های فراوانی دارد که از جمله آنها می توان به راحتی فروش و آنالیز مشتریان اشاره نمود , با تبدیل فروشگاه خود به یک فروشگاه اینترنتی می توانید به راحتی سود خود را چندین برابر افزایش دهید , یکی از راه های ساخت فروشگاه اینترنتی استفاده از فروشگاه ساز اینترنتی ناپ کامرس بوده که به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن میتواند فروشگاه اینترنتی شما را برپا کند. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروشگاه ساز اینترنتی ناپ کامرس به مقاله ناپ کامرس چیست مراجعه نمایید.